sobota, 4 września 2010

Zagadka z nagrodą!!!!!!Tak, jak wczoraj obiecywałam, dzisiaj ogłaszam zabawę!! Nie jest to typowe candy, bo chodzi w niej o to, aby zgadnąć, co jest na zdjęciu :D Jestem bardzo ciekawa Waszych odpowiedzi :), które oczywiście przesyłajcie na mojego maila - rossali@o2.pl W tytule proszę napisać "Zagadka", abym od razu wiedziała, czego dotyczy mail. Z pośród osób, które prześlą prawidłowe odpowiedzi wylosuję jedną, która wygra prezent niespodziankę (jeszcze sama do końca nie wiem, co to będzie). Gdyby nikomu nie udało się odgadnąć (w co wątpię, bo wydaje mi się, że zagadka nie jest trudna), nagrodę wylosuję spośród wszystkich nadesłanych odpowiedzi, czyli spośród osób, którym chciało się na chwilę zatrzymać, zastanowić i wysłać do mnie wiadomość. 


Pozostałe zasady są oczywiście takie jak zwykle:

1. Brać udział mogą osoby posiadające bloga

2. Podlinkowane zdjęcie należy umieścić w pasku bocznym

3. Wysłanie odpowiedzi na maila (proszę nie pisać odpowiedzi w komentarzach!!! Takie komentarze będą od razu usuwane i niestety nie wezmę ich pod uwagę)

4. Zabawa trwa od teraz do 18 września; losowanie 19 września.


Zapraszam serdecznie do zabawy :D

-----------------------------------------------------------

Dopisano dnia 6 września

No to mała podpowiedź. Roślina o którą pytam wywodzi się z tropików, jednak jest u nas bardzo popularna; można ją spotkać niemalże wszędzie - na ogródkach, w mieście, na skwerach... w zależności od gatunku potrafi dorastać nawet do 1,5-2 metrów. Zdjęcie przedstawia owoc, a należy podać nazwę rośliny. Mam nadzieję, że troszkę pomogłam :)


Powodzenia!!

2 komentarze:

  1. ułaaaa ale mi dałaś do myślenia!!! musze pomyśleć ;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dla mnie trudne.Nie wiem.Proszę Cię odpisz na mojego maila.Pozdrawiam.Agnieszka

    OdpowiedzUsuń